Polskie-Cmentarze.pl

Z branży

Czwartek 09.01.2014, godz. 10:30Karta Profesjonalisty

Karta Profesjonalisty

W związku z wejściem w życie Ustawy deregulacyjnej i likwidacją z dniem 31 grudnia 2013 roku uprawnień Licencjonowanego Zarządcy Nieruchomości, Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe stojąc na straży profesjonalizmu, posiadania specjalistycznej wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania nieruchomościami cmentarnymi wprowadza z dniem 1 stycznia 2014 roku, Centralny rejestr zarządców i administratorów nieruchomości cmentarnych pod nazwą KARTA PROFESJONALISTY.

Chcemy aby KARTA PROFESJONALISTY  była tym czym do tej pory była Licencja Zarządcy Nieruchomości – rękojmią rzetelności i profesjonalizmu jej posiadacza.

Zapraszamy na stronę internetową Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego  www.polskiestowarzyszeniepogrzebowe.pl do zapoznania się założeniami przyznawania Karty w zakładce Karta Profesjonalisty i zgłaszanie akcesu udziału w programie. Tylko wspólne działanie może nam wszystkim pomóc w jakże trudnej i odpowiedzialnej pracy zarządcy nieruchomości cmentarnych.

Źródło: Krzysztof Wolicki Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe.

Powrót

Dodaj Komentarz

  • Aby zapobiec spamowi, proszę wprowadzić widoczny na poniższym obrazku kod zabezpieczający w pole tekstowe pod obrazkiem.

    Kod zabezpieczający

    Odśwież

  • wyślij

Komentarze