Polskie-Cmentarze.pl

Ciekawostki

Poniedziałek 23.06.2014, godz. 14:06Impreza zamiast tradycyjnego pogrzebu

Impreza zamiast tradycyjnego pogrzebu

Zakład pogrzebowy Charbonnet Funeral Home w Treme zorganizował nietypowy pogrzeb. Zamiast tradycyjnego pochówku zorganizowano "imprezę" pogrzebową, na której nie było łez i smutku, a wręcz przeciwnie - goście bawili się w najlepsze.

Miriam Burbank była bardzo towarzyską osobą, uwielbiała zimne piwo, była fanką drużyny New Orleans Saints. Po jej śmierci, najbliżsi kobiety postanowili zrezygnować z tradycyjnego pochówku. Zamiast tego zorganizowali nietypową "imprezę" pogrzebową, na której nie zabrakło muzyki, tańców, a nawet alkoholu.

Co ważne, zmarła także "uczestniczyła" w imprezie. Kobieta siedziała przy stole, ustawionym na środku sali domu pogrzebowego, gdzie odbywało się pożegnalne wydarzenie. Burbank ubrana była w strój w barwach ulubionej drużyny, a nawet jej paznokcie pomalowane był na czarny i złoty kolor.

Podczas imprezy nie zabrakło piwa Bush, papierosów, muzyki i tańców.

Imprezę pogrzebową zorganizował zakład pogrzebowy Charbonnet Funeral Home w Treme, który specjalizuje się w organizacji nietypowych pochówków.

Źródło: wiadomosci.onet.pl za CNN. 

Powrót

Dodaj Komentarz

  • Aby zapobiec spamowi, proszę wprowadzić widoczny na poniższym obrazku kod zabezpieczający w pole tekstowe pod obrazkiem.

    Kod zabezpieczający

    Odśwież

  • wyślij

Komentarze