Polskie-Cmentarze.pl

Trum-stol Produkcja Trumien i Usługi Pogrzebowe

Trum-stol Produkcja Trumien i Usługi Pogrzebowe

Ulica: Chrobrego 10

47 - 120 Żędowice

Telefon: 77 461 67 22

Telefon komórkowy: 0 609 825 925 ; 0 603 707 533

E-mail: [email protected]

Kategorie: Akcesoria pogrzebowe

Wstęp:

TRUMSTOL działa już od 1938 roku. Jesteśmy prężną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Ewolucja ostatnich lat skupiła naszą działalność na produkcji wzorów opracowanych wyłącznie w naszym zakładzie. Produkujemy trumny bazując na stylistyce niemieckiej, włoskiej, francuskiej i amerykańskiej. Wzory trumien pokazanych w naszej ofercie nie są kompletne. Niektóre modele nie są udostępniane do wglądu internetowego ze względu na częste przypadki plagiatu.

Opis działalności:

Oferta firmy Trum-stol

  • Trumny

Produkujemy trumny bazując na stylistyce niemieckiej, włoskiej, francuskiej i amerykańskiej. Wzory trumien pokazanych w naszej ofercie nie są kompletne. Niektóre modele nie są udostępniane do wglądu internetowego ze względu na częste przypadki plagiatu. Specjalizujemy się w produkcji trumien o charakterze tradycyjnym, a także nowatorskim, oferując modne wzornictwo, estetyczne wykonanie, dobra jakość i terminowość dostaw w rozsądnej cenie. Przekonało się o tym wiele firm współpracujących z nami od wielu lat nie tylko w kraju, ale i za granicą. Pilnie śledzimy i wprowadzamy nowe technologie udoskonalając nasze produkty.

  • Florystyka

Oferujemy szeroki wybór palem, wieńców, stroików i innych kompozycji pogrzebowych. Zamówienia realizujemy z kwiatów żywych, mieszanych oraz sztucznych, w zależności od życzenia. Osoby wykonujące kompozycje przeszły szereg szkoleń florystycznych w kraju oraz za granicą, co uświetnia powstające bukiety.

  • Przewozy zwłok

Przy współpracy z nami mogą Państwo liczyć na fachową i szybką usługę. Gwarancją na to jest wykonanie usługi w ciągu 30-48 godzin od chwili popisania umowy na przewóz. Aby usprawnić transport nasza firma wyręczy Państwa z obowiązków wynikających z wypełnienia odpowiednich procedur w urzędach, instytucjach i innych podobnych placówkach bez konieczności obecności osób z rodziny zmarłego czy tłumacza.

  • Okucia

Do każdej z trumien oferujemy Państwu bogaty wybór najwyższej jakości obić.
   

Jeśli znalazłeś ten adres na stronie www.polskie-cmentarze.pl, z góry dziękujemy za powołanie się na portal www.polskie-cmentarze.pl!

Zobacz na mapie

Powrót