Polskie-Cmentarze.pl

A & W Derus Tarnowsko- Dąbrowski Dom Pogrzebowy

A & W Derus Tarnowsko- Dąbrowski Dom Pogrzebowy

Ulica: Bernardyńska 15/6

33 - 200 Dąbrowa Tarnowska

Telefon: +48 14 642 46 71; +48 14 627 52 46

Telefon komórkowy: 509 727 706; 509 727 707

Kategorie: Zakłady pogrzebowe

Wstęp:

Zakład Usług Pogrzebowych DERUS A & W został założony w maju 1986 roku i był pierwszą prywatną firmą pogrzebową powstałą w Tarnowie oraz jedną z pierwszych w Polsce Południowej. Długie lata praktyki sprawiły, że nasze usługi są wykonywane rzetelnie, sumiennie i z godnością dla rodzin i osób zmarłych. Obsługujemy ceremonie pogrzebowe dla zmarłych z różnych wyznań religijnych oraz dla osób niewierzących. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem długoletnich pracowników. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu tak delikatnych usług jak usługi pogrzebowe. Dysponujemy kilkoma karawanami pogrzebowymi oraz zróżnicowanymi strojami żałobnymi.

Opis działalności:

W zakresie usług świadczonych przez naszą Firmę oferujemy:

  • obsługę uroczystości pogrzebowych
  • przewozy zwłok w kraju i zagranicą
  • przechowanie zwłok we własnych chłodniach
  • organizacja pogrzebu ze spopieleniem zwłok (kremacja)
  • szeroki asortyment sarkofagów i trumien
  • sprzedaż wieńców i wiązanek pogrzebowych

Przystępne ceny oraz kredytowanie usług przez ZUS stwarzają dogodne warunki dla rodzin osób zmarłych zlecających organizację pogrzebu w tak trudnych dla nich chwilach. Nie działamy całkowicie sami, odizolowani od innych zakładów. Od wielu lat współpracujemy z zakładem pogrzebowym "REQUIEM". Nie raz mieliśmy dowody na to, że możemy na siebie liczyć w razie potrzeby.

Jeśli znalazłeś ten adres na stronie www.polskie-cmentarze.pl, z góry dziękujemy za powołanie się na portal www.polskie-cmentarze.pl!

Zobacz na mapie

Powrót