Polskie-Cmentarze.pl

Z branży

Środa 31.10.2012, godz. 10:27Polskie-Cmentarze w mediach

Polskie-Cmentarze w mediach

Wyszukiwarki Grobów, stworzone przez firmę amb software Sp. z o.o., cieszą się coraz większą popularnością. Ważne jest, że z Wyszukiwarek Grobów korzystają nie tylko osoby, mieszkające w naszym kraju, ale także za granicą Polski.

Coraz częściej, informacje o Wyszukiwarkach Grobów, pojawiają się w rozmaitych mediach. Pisano o nas w ogólnopolskim dwumiesięczniku funeralnym "Memento", "Gazecie Olsztyńskiej", czy Głogowskim Portalu Informacyjnym. Mówiono o nas w Radiu Zachód. A wczoraj o Wyszukiwarce Grobów, wdrożonej przez firmę amb software, na antenie Radia Zielona Góra mówił kierownik Miejskiego Zakładu Pogrzebowego w Zielonej Górze, Adam Jeliński.

Zielonogórski MZP od dawna korzysta z Wyszukiwarki Grobów. Do tej pory, wyszukiwarka była dostępna jedynie na stronie Miejskiego Zakładu Pogrzebowego. A już niedługo, Wyszukiwarka Grobów, znajdujących się na terenie Cmentarza Komunalnego w Zielonej Górze, pojawi się na portalu Polskie-Cmentarze.

Dzięki specjalnie zaprojektowanym wyszukiwarkom, z łatwością odnajdziecie groby swoich bliskich, którzy zostali pochowani na polskich cmentarzach. Co ważne, wyszukiwarki grobów są aktualizowane na bieżąco. Z pomocą Wyszukiwarki Grobów, nie będziecie musieli błądzić między alejkami nekropolii. Już dziś możecie odszukać groby Zmarłych, którzy spoczywają na Cmentarzu Komunalnym w Szczecinku, Cmentarzu Komunalnym w Ełku oraz na Cmentarzu Komunalnym w Głogowie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie zakłady pogrzebowe oraz zarządców cmentarzy!

Powrót

Dodaj Komentarz

 • Aby zapobiec spamowi, proszę wprowadzić widoczny na poniższym obrazku kod zabezpieczający w pole tekstowe pod obrazkiem.

  Kod zabezpieczający

  Odśwież

 • wyślij

Komentarze

 • Avatar
  jola w
  06.11.2013r.

  Bardzo dobry pomysł z tą wyszukiwarką , dzięki niej mogłam po blisko 30 latach nieobecności zlokalizować groby rodziny i znajomych bez problemu .Bardzo dziękuje i pozdrawiam