Polskie-Cmentarze.pl

Zakład Pogrzebowy Gloria

Zakład Pogrzebowy Gloria

Ulica: Zaporoska 85

53 - 415 Wrocław

Telefon: 71 338 19 19

E-mail: [email protected]

Adres www: 'Gloria' Zakład Pogrzebowy

Kategorie: Zakłady pogrzebowe

Wstęp:

Zakład Usług Pogrzebowych "Gloria" istnieje od 1989 roku świadcząc profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe. Ich najwyższa jakość jest dla nas priorytetem, dlatego staramy się sprostać wszystkim wymaganiom naszych Klientów. Praktykujemy kulturę pogrzebu i czerpiemy przy tym wiedzę z doświadczenia, jakie zdobywaliśmy na przestrzeni lat. Obecnie, jako jedyna wrocławska firma pogrzebowa, jesteśmy członkiem elitarnego stowarzyszenia o nazwie Polska Izba Pogrzebowa, która skupia największe i najprężniej działające firmy pogrzebowe z całej Polski. Jej członkowie stworzyli pierwszy w naszym kraju kodeks etyki zawodowej w branży pogrzebowej i nie ustają w staraniach o uproszczenie przepisów dotyczących wypłaty zasiłków pogrzebowych Rodzinom Zmarłych. Angażują się ponadto w nowelizacje ustaw o zakładach opieki zdrowotnej.

Opis działalności:

Oferta zakładu pogrzebowego Gloria:

  • Nasze usługi obejmują kompleksową i profesjonalnie przeprowadzoną organizację różnych form pochówku, m.in. pogrzebów tradycyjnych i urnowych wraz z kremacją. Jesteśmy ponadto uprawnieni do wykonywania ekshumacji na terenie całego kraju.
  • Służymy pomocą przy załatwianiu wszelkich formalności w urzędach tj. USC, ZUS, sanepid, konsulat. Przeprowadzamy rezerwacje terminów na cmentarzach komunalnych i parafialnych oraz zamieszczamy nekrologi zarówno w prasie lokalnej, jak i ogólnopolskiej. Jesteśmy zarządcą głównych kaplic na największych wrocławskich cmentarzach komunalnych (Osobowice i Grabiszyn).
  • Oferujemy całodobowy przewóz zmarłych na terenie całego kraju i poza jego granicami. W tym celu dysponujemy siedmioma karawanami oraz samochodem-chłodnią, niezbędną do przewozu osób zmarłych przy odległościach powyżej 60 km.
  • Zajmujemy się toaletą pośmiertną oraz tanatopraksją (balsamacją), na które posiadamy odpowiednie certyfikaty. Dysponujemy także nowoczesną chłodnią. Na życzenie Rodziny wykonujemy sekcję zwłok.
  • W naszych salonach jest dostępny w sprzedaży największy we Wrocławiu wybór trumien i urn. Ponadto oferujemy duży wybór akcesoriów funeralnych, m.in. krzyże, tabliczki (także według projektu Klienta), obramowania na grób, klepsydry, odzież dla zmarłych.
  • Na życzenie Klienta dostarczamy kwiaty (wieńce, półwieńce i wiązanki) oraz zajmujemy się organizacją oprawy muzycznej z udziałem trębacza, skrzypka, tenora lub orkiestry. Dysponujemy własnym nagłośnieniem.
  • Pośredniczymy także w wynajmie autokarów dla uczestników ceremonii pogrzebowej oraz zajmujemy się organizacją styp oraz dowozem posiłków we wskazane miejsce (catering).
  • Nasz asortyment usług funeralnych obejmuje także sprzedaż pomników na groby urnowe oraz budowę pomników nagrobnych i epitafijnych, ich demontaż, przechowywanie i ponowny montaż.
  • Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom jesteśmy w stanie spełnić niemal każdą, również nietypową prośbę.
  • Umożliwiamy rozliczenia bezgotówkowe.

Zobacz na mapie

Powrót