Ukochany i najdroższy Mąż, Tatuś,Dziadziuś,Syn,Przyjaciel! Kochający ludzi i sam kochany przez innych!Zawsze oddany,uczynny i wielkoduszny!Odszedł niespodziewanie szybko pozostawiając tych których kochał i przez których jest kochany w ogromnym żalu i bólu!W naszych sercach i pamięci pozostanie na zawsze!Zawsze BYŁ,JEST I BĘDZIE!