Od 1945 r. mieszkał w Ząbkowicach Śląskich. W czasie wojny więzień hitlerowskich obozów koncentracyjnych:Oświęcim, Ravensbruck i Hamburg Neuengamme. W Ząbkowicach pracował jako lekarz. Był lubiany i szanowany przez pacjentów. Aktywnie działał społecznie.