Polskie-Cmentarze.pl

Z branży

Czwartek 29.12.2011, godz. 16:02Znajdź grób swoich bliskich

Article img

Z przyjemnością informujemy, że na Polskich-Cmentarzach dostępne są Wyszukiwarki Zmarłych! Dzięki specjalnie opracowanym wyszukiwarkom, z łatwością odnajdziecie groby swoich bliskich, którzy zostali pochowani na polskich cmentarzach.

Wiele osób, często z zagranicy, ale nie tylko, poszukuje grobów osób z rodziny, czy znajomych. Dostajemy od Was mnóstwo zapytań, dotyczących możliwości odnalezienia miejsca pochówku Waszych bliskich Zmarłych. To zrozumiałe, że każdy chciałby wiedzieć, czy przypomnieć sobie, gdzie spoczywa ktoś z rodziny, znajomych, sąsiadów. Dlatego portal Polskie-Cmentarze wychodzi na przeciw Waszym oczekiwaniom!

Na Polskich-Cmentarzach będziemy mogli odszukać grób konkretnej osoby zmarłej. Na portalu zostały uruchomione specjalne wyszukiwarki Zmarłych, dzięki którym z łatwością odnajdziemy osoby, które są pochowane na polskich nekropoliach. Mamy nadzieję, że wyszukiwarka będzie doskonałą pomocą w odnalezieniu grobu np. prababci czy dziadka.

Już dziś możecie odszukać groby Zmarłych, którzy spoczywają na Cmentarzu Komunalnym w Szczecinku, Cmentarzu Komunalnym w Ełku oraz na Cmentarzu Komunalnym w Głogowie. Zaznaczmy jednak, że z czasem, planujemy rozszerzyć zakres wyszukiwarek, aby skupiała ona nekropolie niemal z całej Polski.

Wyszukiwarki Zmarłych znajdują się na stronie głównej portalu, po lewej stronie. Aby wyszukać grób Zmarłego, należy jedynie wpisać kilka danych.

Fot. dodane przez użytkownika Mattes, commons.wikimedia.org 30.05.2009 (obraz Thomasa Cole'a)

Powrót