Polskie-Cmentarze.pl

Z branży

Piątek 07.11.2014, godz. 10:18Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka 2014

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka

Targi Funeralne MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka - jedyne polskie targi rekomendowane przez Międzynarodową Federację Organizacji i Firm Pogrzebowych FIAT – IFTA.

Już za niespełna miesiąc do Poznania zawitają przedstawiciele branży funeralnej z całej Polski i zagranicy. W dniach 28-30 listopada odbędzie się VII edycji Targów Funeralnych MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka będących wspólnym przedsięwzięciem Międzynarodowych Targów Poznańskich i Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, a przygotowane z myślą o przedstawicielach branży funeralnej. To jedno z niewielu wydarzeń dla sektora pogrzebowego, które od wielu lat stanowi okazję do prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości produktowych w swojej branży.

top_memento

Tegoroczna edycja zapowiada się niezwykle imponująco. Swoją premierę będzie miało kilkadziesiąt produktów. Firmy CARMEN, HYGECO, PRIMA-TECH, LifeUrns, MITKO czy STĘPEX zaprezentują ofertę akcesoriów pogrzebowych. Na ekspozycji targowej nie zabraknie najnowszych wzorów nagrobków, trumien i urn, a to za sprawą takich firm jak: AEON FORM, CARBO-SAN czy FINE VITA. Sprzęt techniki cmentarnej zaprezentują firmy AUTOMAT i HEXEBLAU. Z kolei KUHLMANN CARS, INTERCAR MODENA czy INDUS AUTO zaprezentują luksusowe karawany.

Poza ekspozycją wystawców, MEMENTO Poznań to miejsce wymiany wiedzy. W tym roku dla wszystkich uczestników targów Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe przygotowało seminarium poświęcone umowom cywilnoprawnym z zakresu pochówku zmarłych i odstąpienia miejsca pod grób. Po raz kolejny towarzyszyć nam będzie Polskie Centrum Balsamacji i Tanatokosmetologii, które przygotowało specjalistyczne szkolenie z zakresu rekonstrukcji twarzy. MEMENTO Poznań to także przepiękne pokazy florystyki funeralnej, przygotowane przez Polską Szkołę Florystyki. Po raz pierwszy natomiast gościć będziemy grupę młodych architektów z Aeon Form, którzy opowiedzą o wzornictwie urn i nagrobków.

Memento Poznań w swojej formule, co edycję przyciągają rzeszę profesjonalnych zwiedzających. Wśród nich spotkać można między innymi przedstawicieli domów pogrzebowych, zarządców cmentarzy, firm kamieniarskich czy hurtowni funeralnych. Jak pokazuje frekwencja formuła targów doskonale wpasowała się w oczekiwania firm oraz kontrahentów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach Funeralnych MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka, które w dniach 28 – 30 listopada 2014 odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W tym samym terminie na terenie targów poznańskich odbędą się także Targi Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów SAKRALIA oraz Targach Branży Kamieniarskiej STONE. Połączenie tych imprez umożliwi osiągnięcie efektu synergii, który pozwoli na dotarcie do jak najszerszej grupy profesjonalnych zwiedzających.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej targów: www.mementopoznan.pl, gdzie znajdą Państwo szczegółowy informacje.

Powrót

Dodaj Komentarz

  • Aby zapobiec spamowi, proszę wprowadzić widoczny na poniższym obrazku kod zabezpieczający w pole tekstowe pod obrazkiem.

    Kod zabezpieczający

    Odśwież

  • wyślij

Komentarze