Polskie-Cmentarze.pl

Z branży

Środa 16.06.2010, godz. 08:11Na naszym portalu, znajdziecie już 3 tysiące adresów polskich cmentarzy

Article img

Drodzy Państwo! W Polsce jest 11 tysięcy cmentarzy, w tym 3 tysiące komunalych. Dzięki Waszym mailom, telefonom, zaangażowaniu w portal, a także naszej pracy, baza adresowa polskich-cmentarzy.pl liczy ich sobie już 3 tysiące.

Nasz cel, czyli stworzenie największej bazy cmentarzy polskich, staje się realny i to nie tylko za pośrednictwem naszej redakcji, redakcji polskich-cmentarzy, ale również i Państwa. Dostajemy wiele maili z informacjami o adresach cmentarzy, czy zarządców. Nanosimy też poprawki i uwagi, które do nas docierają. Sporo telefonów i maili otrzymujemy też spoza granic Polski. Okazuje się, że jesteśmy pomocni w odnajdowaniu cmentarzy, a nawet osób zmarłych, które są poszukiwane przez rodziny. Państwa udział w całym przedsięwzięciu sprawia, że widzimy istotę i sens portalu. Coraz więcej Internautów odwiedza także inne działy polskich-cmentarzy, które okazują sie ciekawe i przydatne.

Jeszcze w tym tygodniu ruszy dział "Ciekawe miejsca", do którego już teraz serdecznie zapraszamy. W nim, pojawią się najpiękniejsze i najciekawsze zdaniem Państwa miejsca pamięci, znajdujące się na terenie całej Polski. To własnie Państwo będą jego twórcami. Idea jest taka, by stworzyć mapę zapomnianych, lecz niezwykłych miejsc: cmentarzy, nekropolii, lapidariów, mogił, a nawet przydrożnych krzyży. Nie ukrywamy, że i tutaj liczymy na Państwa zaangażowanie.

Jeszcze raz zachęcamy do odwiedzania portalu polskie-cmentarze.pl

Redakcja portalu polskie-cmentarze.

Powrót