Polskie-Cmentarze.pl

Z branży

Wtorek 31.08.2010, godz. 12:28Jesteśmy patronem medialnym targów Necropolis expo!

Article img

Z radością informujemy Państwa, że mamy przyjemność patronować targom Necropolis expo - Targi Techniki Cmentarnej i Przemysłu Pogrzebowego, które odbędą się w dniach 8-10 października w Poznaniu.

Międzynarodowe Targi Poznańskie są chyba najbardziej znanymi targami w Polsce. Jest to największy i najbardziej nowoczesny ośrodek, w którym każdy może zaprezentować produkty ze swojej branży.

Targi Necropolis Expo są pierwszym tego typu przedsięwzięciem, które przygotowane zostało dla branży cmentarno-pogrzebowej właśnie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Do rozpoczęcia targów pozostało 36 dni, więc każdy, kto zechciałby pokazać i przedstawić swoje usługi, czy produkty ma jeszcze czas, by zgłosić się do biura organizatorów targów. Zapraszamy wszystkich chętnych i jeszcze niezdecydowanych. Gwarantujemy, że jest to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów, współpracy, bezpośrednich rozmów z klientami, ale przede wszystkim pokazania swojej firmy.Jest to na pewno niepowtarzalna szansa do promocji, reklamy i tworzenia wizerunku firmy.

Szczegółowe informacje na temat targów Necropolis Expo znajdą Państwo na stronie www.necropolis-expo.pl

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Redakcja portalu polskie-cmentarze.pl

Powrót