Polskie-Cmentarze.pl

Wydarzenia

Piątek 27.09.2013, godz. 10:14Koncert pamięci Marka Grechuty "Teatr to dziwny"

Koncert pamięci Marka Grechuty "Teatr to dziwny"

12 października 2013 roku w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie odbędzie się koncert pamięci Marka Grechuty "Teatr to dziwny". Jest to już ósmy koncert, dedykowany pamięci wybitnego polskiego artysty.

Organizatorzy koncertu, poświęconego życiu i twórczości muzyka, zaplanowali występy młodych artystów, którzy zaśpiewają wybrane piosenki Marka Grechuty.

Głównym organizatorem koncertu "Teatr to dziwny" jest Krzysztof Lewandowski przy wsparciu Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie.

Koncert pamięci Marka Grechuty "Teatr to dziwny" odbędzie się 12 października 2013 roku o godzinie 18.00 w sali widowiskowej Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. 

Marek Grechuta był wybitnym polskim muzykiem - piosenkarzem, poetą, kompozytorem. Architekt z wykształcenia, malarz i rzeźbiarz z zamiłowania.

Marek Grechuta zmarł 9 października 2006 roku w Krakowie. Został pochowany na Cmentarzu Rakowickim w Alei Zasłużonych.

Źródło: ceik.eu,

Fot.autorstwa Pawła Cieśli (Staszek Szybki Jest), udostępnione na www.wikipedia.pl 28.06.2011 na licencji Creative Commons.

Powrót

Dodaj Komentarz

  • Aby zapobiec spamowi, proszę wprowadzić widoczny na poniższym obrazku kod zabezpieczający w pole tekstowe pod obrazkiem.

    Kod zabezpieczający

    Odśwież

  • wyślij

Komentarze