Polskie-Cmentarze.pl

Wydarzenia

Wtorek 24.08.2010, godz. 16:27Już dziś Wirtualna Świeczka nieodpłatnie!

Article img

W dobie internetu i wirtualnej rzeczywistości, możemy dziś jednym kliknięciem myszki zapalić Wirtualną Świeczkę, zamówić usługę sprzątania grobu, czy odnaleźć grób zmarłego na wirtualnej mapie cmentarza.

Tempo, w jakim żyjemy, brak czasu, a także wielotysięczne emigracje zmuszają nas do korzystania z różnych rozwiązań, jakie oferuje nam np. Internet. To źródło nieskończonej liczby informacji oraz możliwości. Jak to się zwykle mówi "Potrzeba matką wynalazków".

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest pamięć o zmarłych. Jest jednak wiele osób, które nie mają możliwości zbyt często zaglądać do swych bliskich na cmentarz, a przecież świeczka i krótka modlitwa przy grobie zmarłego jest tak znacząca. Dla tych, którzy wyemigrowali i dla tych, którzy mieszkają daleko od cmentarzy, na których są pochowani przyjaciele i rodzina, została stworzona inna możliwość, by móc uczcić Ich pamięć.

Właśnie nasz portal otwiera przed Państwem te i inne możliwości. Kilka miesięcy temu uruchomiliśmy Wirtualną Świeczkę. Do tej pory Wirtualna Świeczka była tylko odpłatna, my postanowiliśmy jednak, że jeden z trzech dostępnych zniczy będzie można zapalić za darmo. Wystarczy tylko wprowadzić osobę zmarłą, a następnie w bardzo prosty sposób zapalić Wirtualną Świeczkę. Znicz będzie się palił przez 48h. Można także za niewielka opłata zapalić jeszcze dwa inne znicze, które płoną nieco dłużej. Mogą Państwo również przy pomocy polskich-cmentarzy zamówić usługę sprzątania grobu (Opieka nad grobami), którą realizujemy w całej Polsce. Opieka na grobami może być całoroczna, może być miesięczna lub tylko jednorazowa. Opiekę nad grobem może stanowić nie tylko uprzątnięcie liści, starych zniczy i kwiatów, ale również konserwacja, zapalenie świeczki i położenie świeżych kwiatów.

"Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci" Wisława Szymborska

Redakcja portalu polskie-cmentarze

Powrót